Alpiko Medikal | Tıbbi Cihazlar
Abdi İpekçi Cd. No:22 Kat:2,3,4,5,6 Bayrampaşa / İstanbul +90 212 703 32 03

Şartlar ve Koşullar

Lütfen siteyi kullanmaya başlamadan önce bu kullanım koşullarını dikkatle okuyun. Sitemizi kullanarak, bu kullanım şartlarını kabul ettiğinizi ve bunlara uymayı kabul ettiğinizi belirtirsiniz. Bu kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmaktan kaçının.

Yayınlanan Bilgiye Güvenme ve Feragat

Sitemizde bulunan materyaller sadece genel bilgi amaçlıdır ve yasal veya diğer profesyonel tavsiyelerde bulunduğunu veya iddia edilmediğini iddia etmemektedir ve bu şekilde güvenilmeyecektir.
Bu sitedeki bilgilere erişimden veya bu sitedeki bilgilere güvenmekten kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp için ve İngiliz yasalarının izin verdiği azami ölçüde herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz, bu sitenin kullanımından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı zarar veya zararlar için tüm sorumluluğu hariç tutuyoruz.

Hakkımızda bilgi

www.alpiko.com.tr, Alpiko Medikal Tıbbi Cihazlar (“Biz”) tarafından işletilen bir sitedir.

Sitemize erişme

Sitemize erişime geçici olarak izin verilir ve sitemizde sunduğumuz hizmeti bildirimde bulunmaksızın geri çekme veya değiştirme hakkını saklı tutarız (aşağıya bakın). Herhangi bir nedenle sitemizin herhangi bir zamanda veya herhangi bir süre için kullanılamamasından sorumlu olmayacağız.

Fikri Mülkiyet Hakları

Sitemizdeki ve sitede yayınlanan tüm fikri mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibiyiz. Bu eserler dünya çapında telif hakkı yasaları ve antlaşmaları ile korunmaktadır. Tüm bu haklar saklıdır.

Kişisel referansınız için sitemizdeki herhangi bir sayfanın bir kopyasını yazdırabilir ve özetleri indirebilir ve kuruluşunuzdaki diğer kişilerin dikkatini sitemizde yayınlanan malzemelere çekebilirsiniz.

Yazdırdığınız veya indirdiğiniz hiçbir malzemenin kağıdını veya dijital kopyalarını herhangi bir şekilde değiştirmemelisiniz ve eşlik eden metinden ayrı olarak herhangi bir illüstrasyon, fotoğraf, video veya ses dizisi veya grafik kullanmamalısınız.

Sitemizdeki materyalin yazarları olarak durumumuz (ve tanımlanmış herhangi bir katkıda bulunanın durumumuz) daima kabul edilmelidir.

Sitemizdeki materyallerin hiçbir bölümünü bizden veya lisans verenlerden lisans almaksızın ticari amaçlarla kullanmamalısınız.

Bu kullanım şartlarını ihlal ederek sitemizin herhangi bir bölümünü yazdırır, kopyalar veya indirirseniz, sitemizi kullanma hakkınız derhal sona erer ve bizim tercihimize göre, yaptığınız malzemelerin kopyalarını iade etmeli veya imha etmelisiniz.

Sitemiz düzenli olarak değişiyor

Sitemizi düzenli olarak güncellemeyi hedefliyoruz ve içeriği istediğimiz zaman değiştirebiliriz. İhtiyaç olursa sitemize erişimi askıya alabilir veya süresiz olarak kapatabiliriz. Sitemizdeki materyallerin herhangi biri herhangi bir zamanda güncel olmayabilir ve bu tür materyalleri güncelleme yükümlülüğümüz yoktur.
Sorumluluğumuz Sitemizde gösterilen materyaller, doğruluğu konusunda herhangi bir garanti, koşul veya teminat olmaksızın sunulur. Yasaların izin verdiği ölçüde, biz ve bize bağlı üçüncü taraflar işbu belge ile açıkça:

  • Tüzük, ortak yasa veya eşitlik yasası tarafından ima edilebilecek tüm koşullar, garantiler ve diğer şartlar.
  • Herhangi bir kullanıcının sitemizle bağlantılı veya sitemizin kullanımı, kullanılamaması veya kullanımıyla bağlantılı olarak herhangi bir doğrudan, dolaylı veya sonuç olarak ortaya çıkan kayıp veya hasar, sitemize bağlı herhangi bir web sitesi ve yayınlanan herhangi bir materyal için herhangi bir sorumluluk bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıdakiler için herhangi bir sorumluluk dahil:
  • gelir veya gelir kaybı;
  • iş kaybı;
  • kar veya sözleşme kaybı;
  • beklenen tasarrufların kaybı;
  • veri kaybı;
  • şerefiye kaybı;
  • boşa harcanan yönetim veya ofis zamanı; ancak haksız fiil (ihmal dahil), sözleşmenin ihlali veya öngörülebilir olsa bile, bu koşulun maddi mülkünüzün kayıp veya hasarla ilgili iddialarını engellememesi koşuluyla ortaya çıkan ve haksız fiil (ihmal dahil), diğer herhangi bir kayıp veya hasar için veya yukarıda belirtilen kategorilerin hiçbiri tarafından hariç tutulmayan doğrudan finansal zarar talepleri.

Bu, ihmalimizden kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanma sorumluluğumuzu, ya da temel bir konuyla ilgili hileli yanlış beyan veya yanlış beyan yükümlülüğümüzü veya geçerli yasa kapsamında hariç tutulamayacak veya sınırlandırılamayacak diğer yükümlülükleri etkilemez.

Siz ve sitemizi ziyaretleriniz hakkında bilgi

Sitemizi kullanarak, bu tür işlemlere izin vermiş olursunuz ve sağladığınız tüm verilerin doğru olduğunu garanti edersiniz.

Virüsler, bilgisayar korsanları ve diğer suçlar

Kötü niyetli veya teknolojik olarak zararlı olan virüsleri, truva atlarını, solucanları, mantık bombalarını veya diğer malzemeleri bilerek tanıtarak sitemizi kötüye kullanmamalısınız. Sitemize, sitemizin depolandığı sunucuya veya sitemize bağlı herhangi bir sunucu, bilgisayar veya veritabanına yetkisiz erişim elde etmeye çalışmamalısınız. Sitemize hizmet reddi saldırısı veya dağıtılmış hizmet reddi saldırısı yoluyla saldırmamalısınız.

Bu hükmü ihlal ederek, Siber Suçlar Yasası uyarınca bir suç işlersiniz. Bu tür bir ihlali ilgili kolluk kuvvetlerine bildireceğiz ve kimliğinizi onlara açıklayarak bu yetkililerle işbirliği yapacağız. Bu tür bir ihlal durumunda, sitemizi kullanma hakkınız derhal sona erecektir.

Sitemizi kullanmanız nedeniyle bilgisayar ekipmanınızı, bilgisayar programlarınızı, verilerinizi veya diğer tescilli materyalleri etkileyebilecek dağıtılmış hizmet reddi saldırısı, virüsler veya diğer teknolojik olarak zararlı malzemelerin neden olduğu kayıp veya hasarlardan sorumlu olmayacağız. yayınlanmış herhangi bir materyali veya ona bağlı herhangi bir web sitesini indirmenize.

Sitemizden bağlantılar

Sitemiz üçüncü taraflarca sağlanan diğer sitelere ve kaynaklara bağlantılar içeriyorsa, bu bağlantılar yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu sitelerin veya kaynakların içeriği üzerinde herhangi bir kontrole sahip değiliz ve bu siteler veya bunları kullanımınızdan kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Bir siteye web sitemiz aracılığıyla erişirken, uygunluğu sağlamak ve bilgilerinizi nasıl kullanabileceklerini belirlemek için kullanım şartlarını ve gizlilik politikalarını kontrol etmenizi öneririz.

Yargı yetkisi ve ilgili yasa

Türkiye - İstanbul mahkemeleri, sitemizi ziyaretinden kaynaklanan veya sitemizi ziyaretle ilgili herhangi bir talep üzerinde münhasır olmayan yargı yetkisine sahip olacaktır.

Bu kullanım şartları ve bunlardan veya onların konusu veya oluşumundan (sözleşmesiz anlaşmazlıklar veya talepler dahil) kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir anlaşmazlık veya talep, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Varyasyonlar

Bu kullanım koşullarını, bu sayfayı değiştirerek istediğimiz zaman revize edebiliriz. Yaptığımız değişiklikleri dikkate almak için zaman zaman bu sayfayı kontrol etmeniz beklenmektedir, çünkü bunlar sizin için bağlayıcıdır. Bu kullanım koşullarında yer alan bazı hükümlerin yerini, sitemizde başka bir yerde yayınlanan hükümler veya bildirimler alabilir.

Endişeleriniz

Sitemizde görünen malzeme hakkında herhangi bir endişeniz varsa, lütfen info@alpiko.com.tr ile iletişime geçin.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.