Alpiko Medikal | Tıbbi Cihazlar
Abdi İpekçi Cd. No:22 Kat:2,3,4,5,6 Bayrampaşa / İstanbul +90 212 703 32 03
  • KALİTELİ;

Kalite, güven ve garanti ilkeleriyle yola çıkan ALPİKO, bugün üretim anlayışı, kaliteye verdiği önem, tüketici taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ile markalaşma sürecinde büyük adımlar atmaktadır. 

  • YENİLİKÇİ;

Yenilik, sürdürülebilir başarının temel taşıdır. ALPİKO olarak bu bilinçle, her yeni günü yeni bir bakış açısıyla değerlendiriyor ve şirket içinde inovasyon kültürünü yaşatıyoruz. Her yıl hızla büyüyerek, sektörümüzde ve dünyada en fazla çeşide sahip üretici olarak güvenle yolumuza devam ediyoruz.

  • GÜVENİLİR;

Müşterilerinizin en iyi şekilde görünmenize ve hissetmenize yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış mükemmel lazer tedavileri, enjekte edilebilir ürünler ve cilt bakım tedavilerini sağlayan cihazlarımızı en güvenilir şekilde sunmayı taahhüt ediyoruz.

  • TEKNİK SERVİS DESTEĞİ;

Satış sonrası yatırımınızı korumak ve uzun yıllar sorunsuz çalışmanızı sağlamak bizim birinci görevimizdir. Sektörde 20 yılı aşkın lazer teknik servis tecrübesi olan mühendis ve uzman tekniker kadrolarımız ile sizlere hizmet vermek üzere hazırız. İster başlangıç hizmetleri, ister kapsamlı bakım, ister talep üzerine sorun giderme olsun, bilgili sonuç odaklı personelimiz ihtiyaç duyduğunuz her zaman, en yüksek verimlilikte çalışmanıza yardımcı olacaktır.