Alpiko Medikal | Tıbbi Cihazlar
Abdi İpekçi Cd. No:22 Kat:2,3,4,5,6 Bayrampaşa / İstanbul +90 212 703 32 03

Alpiko Medikal adı ile, profesyonel kullanıma yönelik medikal estetik cihazların ithalatı, satışı ve satış sonrası teknik servis hizmeti ile sektörde yer alan firmamız, bu alanda yer alan her türlü kuruluşa, ürün ve cihaz gruplarında, fizibilite desteği, satış, teknik servis destek konularında hizmet verebilmektedir.

Ana ilkesi, en kaliteli ürün ve en iyi hizmet olan Alpiko Medikal, sektöründe kalitesi ile tanınan, dünyaca ünlü firmaların tüm özellik ve kalitesine sahip ürün parkuru ile dünya ile aynı anda müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Şirketimiz; klinikler, medikal estetik merkezleri, hastaneler, güzellik salonlarının ihtiyacına yönelik hemen hemen her türlü cihazın satışını Türkiye genelinde yapmaktadır.

 

Alpiko Medikal;  Plastik Cerrahi ve Dermatolojik uygulamalara hizmet eden ve Medikal Estetik Sektöründe yoğunlukla kullanılmakta olan lazer sistemleri (Q-SW Nd: YAG 1064nm / 532nm / 1320nm, Fraksiyonel CO10.600nm, Diode 755nm/808nm/1064nm) ile IPL cihazları, mikro iğneli RF cihazlar mevcuttur.

Bölgesel zayıflamaya yönelik selülit gidermeli soğuk lipoliz cihazları ile kavitasyon destekli, toparlama ve lifting cihazları yanında, cilt bakım ve güzellik için ürün / ajan uygulamalı bir çok modelde geniş ürün yelpazemiz mevcuttur.

Cihazlarımız ISO 9001 & 13485 ve CE standartlarında TSE onaylıdır.

Sektörümüzün önde gelen firmaları arasına çok kısa sürede girmeyi başaran Alpiko Medikal, ulaştığı başarıyı, ilkelerinden, kalitesinde ve dürüstlüğünden imtiyaz vermeden alanında lider kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.